Oferty Pracy

Dołącz do najlepszych

  • 26 września 2017
    Pracownik biurowy ze znajomością języka angielskiego

    ZADANIA:
    – Telefoniczna obsługa klienta zagranicznego pod kątem zapytań odnośnie faktur i płatności.
    – Kompleksowa obsługa klienta zagranicznego online (e-mail i inne narzędzia internetowe).
    – Współpraca z działem księgowym i innymi jednostkami w firmie.
    – Pomoc w prowadzeniu dokumentacji, wystawianiu faktur oraz innych pracach administracyjno-biurowych.
    – Budowanie profesjonalnych relacji z klientem.

    WYMAGANIA:
    – Dobra znajomość języka angielskiego.
    – Mile widziana znajomość innego języka obcego.
    – Umiejętności nawiązywania trwałych relacji z klientem.
    – Umiejętność pracy pod presją czasu.
    – Doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą klienta (będzie dodatkowym atutem).
    – Znajomość pakietu MS Office.
    – Wysoka kultura osobista.

    OFERUJEMY:
    – Niezbędne narzędzia pracy.
    – Zatrudnienie oparte o umowę o pracę (po 3-miesięcznym okresie próbnym).
    – Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku.
    – Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze, w młodym zespole, w firmie o ukształtowanej pozycji na rynku.

    – Chcesz wykorzystywać język angielski w codziennej pracy.
    – Umiesz wykazać się samodzielnością w działaniu i organizacji pracy.
    – Dobrze czujesz się pracując w zespole.
    – Nie masz doświadczenia na podobnym stanowisku? Z nami je zdobędziesz!

    SPEDYTOR / DYSPOZYTOR ds. transportu międzynarodowego

    Miejsce pracy: śląskie / Tarnowskie Góry – Strzybnica

    ZADANIA:
    – Organizacja ładunków całopojazdowych lub drobnicowych do 1,5T
    – Zarządzanie flotą pojazdów.
    – Organizacja zleceń transportowych.

    WYMAGANIA:

    OFERUJEMY:
    – Płace – Podstawa + Premia od obrotu, przedział wynagrodzenia: 2000,00 zł – 6500,00 zł / Miesięczny (netto)

  • 14 grudnia 2015
    KIEROWCA KAT.B - Transport Międzynarodowy do 3,5t

    Miejsce pracy: Kraje EU i EWG

    Wymagania:
    Prawo jazdy kategorii B
    Odpowiedzialność za powierzone mienie
    Pracowitość
    Punktualność
    Sumienność
    Doświadczenie w prowadzeniu samochodów dostawczych do 3,5 t
    Wiek minimum 25 lat.
    Zaświadczenie o niekaralności

    Praca w systemie 4/1
    Wynagrodzenie: podstawa + delegacja + premia od spalania.

    Szukamy tylko i wyłącznie kandydatów którzy chcą razem z nami budować wysoki standard usług w transporcie, nie szukamy osób do pracy na miesiąc lub dwa.

Potrzebujesz indywidualnych rozwiązań?